Przedstawiciel Handlowy

Filed under: Szczecin | Marketing - Reklama - Public Relations

Focus Group
Focus Group to przestrzeń dla ciekawych ludzi, którzy potrafią dzielić swoją pasję z zaangażowaniem w pracy. Nasz zespół to osoby aktywne, realizujące się na wielu polach, to ludzie, którzy mają otwarte umysły, patrzą na zadania i problemy z więcej niż jednej perspektywy. To dzięki nim
Focus Group dociera z kampanią, którą prowadzi do szerokiego grona potencjalnych odbiorców.
W związku z nowymi projektami poszukujemy Przedstawicieli Handlowych, którzy zasilą nasze siły sprzedażowe. Jeśli czujesz się jak ryba w wodzie w kontakcie z drugim człowiekiem to APLIKUJ.
Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:
pozyskiwanie Klientów, bezpośrednia sprzedaż produktów i usług przyjmowanie zamówień i przekazywanie zamówień do realizacji raportowanie

Idealny kandydat to osoba:

Ambitna i zorganizowana
Wytrwale dążąca do celu i nie bojąca się wyzwań
Łatwo nawiązująca kontakt z innymi
Która nie potrzebuje stałego nadzoru
Posiadająca doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

Wymagania:

Atrakcyjne warunki prowizyjne (jedne z najwyższych w branży)
Bonusy motywacyjne za dobre wyniki
Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
Bezpłatne szkolenia
Elastyczny system pracy

Dla osób chcących związać swoją przyszłość ze sprzedażą i marketingiem oferujemy przejrzysty Program Rozwoju Biznesowego, przygotowujący do prowadzenia własnego biznesu. Każdy ze szczebli posiada dokładnie opisane umiejętności i wiedzę oraz kryteria niezbędne do przejścia na kolejny poziom.
Podczas programu zapewniamy bezpłatne szkolenia obejmujące Sprzedaż,
Administrację, Finanse, HR itp. oraz opiekę doświadczonych specjalistów i mentorów.

Oferujemy:

Jesteśmy stabilną firmą z międzynarodowym wsparciem
Reprezentujemy renomowanych Klientów
Dajemy możliwość zbudowania atrakcyjnego i stabilnego źródła przychodów
Nastawiamy się na długofalową współpracę
Posiadamy dużą bazę potencjalnych odbiorców
Brak kosztów rozpoczęcia współpracy
Naszym priorytetem są ludzie.
« Praca w hotelu
Asystent/ka do prowadzenia biura (j.niemiecki) »