Pracownik biurowy ze znajomością języka rosyjskiego

Filed under: Kraków | Administracja biurowa

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja doradztwa personalnego, wyspecjalizowana w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska średniego i wysokiego szczebla. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami z Polski i zza granicy. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

Polski HR Doradztwo Personalne Sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9301.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

Organizacja pracy biura
Nadzór nad dokumentacją w dziale
Tłumaczenia dokumentów
Sporządzanie raportów
Kontakt z urzędami, kontrahentami, architektami
Mile widziana znajomość zagadnień związanych z branżą budowlaną

Wymagania:

Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Wykształcenie minimum średnie
Znajomość języka rosyjskiego w stopniu biegłym warunek konieczny
Dobra organizacja pracy własnej
Duża samodzielność, komunikatywność, otwartość
Prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę
Możliwości rozwoju zawodowego
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Zainteresowane osoby prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje
« Pracownik pomocniczy w markecie - Warszawa Wawer
Country Chief Accountant »