Pracownik Biura Sprzedaży - Handlowiec w Firmie Deweloperskiej

Filed under: Warszawa | Doradztwo - Konsulting

Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Zakres obowiązków:
- Pełna obsługa Klienta zgodna ze standardami firmy
- Sporządzanie dokumentacji sprzedażowej
- Wystawianie dokumentacji niezbędnej do uruchomienia kredytu
- Prowadzenie bazy Klientów oraz kontrola nad jej prawidłowym działaniem
- Wykonywanie raportów sprzedażowych
- Obsługa posprzedażowa Klienta
- Współpraca z działem księgowości w zakresie obsługi Klienta
- Uczestnictwo w tworzeniu analizy rynku
- Wizyty na budowie z klientami w trakcie prowadzenia inwestycji
- Udział w odbiorach technicznych i końcowych

Oferujemy:
- Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 4000 zł/brutto + premia
- Umowę zlecenie lub umowę o współpracę (dla osób z własną działalnością gosp.)
- Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na umowę o pracę
- Pracę w dużej firmie deweloperskiej o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania:
- Minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym w firmie deweloperskiej
- Wykształcenie wyższe
- Bardzo dobra znajomość MS Office
- Dyspozycyjność
- Komunikatywność, miła aparycja, profesjonalizm w obsłudze Klienta
- Odpowiedzialność za powierzone zadania
- Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
« Country Chief Accountant
Pracownik działu Piekarnia/Cukiernia - Warszawa Ochota »