Corporate Sales Manager (Hotel 4*)

Corporate Sales Manager (Hotel 4*)

Filed under: Warszawa | Sprzedaż

Corporate Sales Manager (Hotel 4*)

Corporate Sales Manager (Hotel 4*)

mazowieckie

Nr ref.: 1072058

Twoja następna firma

Nasz Klient to międzynarodowa sieć hotelu 4-gwiazdkowych o wysokich standardach. W związku z rozwojem zespołu sprzedażowego hotelu w Warszawie, prowadzimy rekrutację na stanowisko Sales Manager w dziale Corporate.

Twoje następne stanowisko

Corporate Sales Manager będzie odpowiadać za pełny cykl działań sprzedażowych usług hotelu do klientów korporacyjnych - aktywne pozyskiwanie klientów, mapping rynku, spotkania sprzedażowe, przygotowanie i negocjacje oferty współpracy oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych. Corporate Sales Manager będzie raportować bezpośrednio do Dyrektora Sprzedaży, współpracując aktywnie z pozostałymi działami.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Zachęcamy do aplikowania Kandydatów z min. 3-letnim doświadczeniem w aktywnej sprzedaży usług hotelowych do klientów korporacyjnych/ MICE, popartym sukcesami w realizacji planów sprzedażowych. Od Kandydatów oczekujemy doskonałej organizacji pracy własnej, wysoce rozwiniętych kompetencji sprzedażowych i komunikacyjnych oraz dobrej znajomości języka angielskiego.

Co zyskujesz?

Nasz Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w przedziale 6000 - 8000 PLN brutto, system premiowy, pakiet benefitów dodatkowych oraz perspektywy rozwoju pod szyldem prestiżowej marki.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij Aplikuj i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
« MISTRZ W WYDZIALE BUDOWY APARATURY (SEKCJA OBRÓBKI) (nr ref. MA/04/2016/KLC)
Księgowy/Księgowa »