Ustawiacz Wtryskarek / Lider Zmiany

Filed under: Kluczbork | Inne

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym z branży motoryzacyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kluczbork

Obowiązki:
                - Ustawianie i modyfikowanie procesu wtrysku,
                - Wymiana, ustawianie form wtryskowych, robotów oraz manipulatorów,
                - Nadzór nad sprawnością procesu produkcyjnego,
                - Utrzymanie ciągłości i terminowości produkcji oraz kontrola jakości wyrobów
                - Monitoring i utrzymanie prawidłowości dokumentacji
                - Szkolenie operatorów

Wymagania:
                - Min. 2- letnie doświadczenie na danym stanowisku,
                - Wykształcenie min. średnie techniczne,
                - Znajomość tematyki przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz ustawiania procesu wtrysku,
                - Znajomość maszyn i systemów do przesyłu granulatu, mile widziana znajomość maszyn Engel,
                - Podstawowa wiedza z zakresu norm jakościowych dla tworzyw sztucznych,
                - Samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie,
                - Znajomość MS Office
                - Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego,

Oferujemy:
                - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
                - Interesującą i odpowiedzialną pracę,
                - Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia
« Doradca Klienta - chwilówki
Opiekun wewnętrznego klienta - nie sprzedaż! - język fiński »