Monter podłóg/parkieciarz

Filed under: Wrocław | Budownictwo - Geodezja

Dla niemieckiego kontrahenta, wiodącej firmy z branży budowlanej specjalizującej się projektowaniem
wnętrz oraz technologią podłóg, rekrutujemy obecnie wykwalifikowanych pracowników na stanowisko
parkieciarza/posadzkarza z Polski.
Oferowane przez nas zatrudnienie jest legalne, nasze usługi dla kandydatów są bezpłatne.
Aktualnie poszukujemy kandydatów szukających pracy za granicą, chcących pogłębiać dotychczas zdobyte
doświadczenie w branży budowlanej.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na ww. stanowisku
- wykształcenie kierunkowe
- dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie
- umiejętność czytania i analizowania rysunków roboczych

Zakres obowiązków:
- przygotowanie powierzchni pod dalsze prace wykończeniowe (frezowanie, szlifowanie, gruntowanie,
szpachlowanie)
- układanie podłóg z litego drewna, w tym lakierowanie
- kładzenie wykładziny oraz podłóg PCV
- pokrywanie podłóg innymi materiałami (umiejętność łączenia materiałów poprzez zgrzewanie)

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, umiejętności zawodowych
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
- zakwaterowanie lub pomoc w znalezieniu mieszkania
- stabilne zatrudnienie
- możliwość podniesienia swoich kwalifikacji
- niemieckie świadczenia socjalne

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny 664 117 908
lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres [Apply online] wpisując w tytule MP/07/2015
« Application Support Team Leader
Specjalista ds. planowania produkcji (nr ref. SP/04/2016/KLC) »