Ankieter/Ankieterka

Filed under: Warszawa | Infolinia-Call Center-Obsługa Klienta

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Obecnie w związku z planami dalszego rozwoju jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów/ek na stanowisko:

Numer referencyjny: ANK/04

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Zadania:
Przeprowadzanie ankiet telefonicznych.
Wypełnianie ankiet w przeznaczonym do tego systemie.
Tworzenie baz danych.
Raportowanie
Praca w godzinach: 9-15 / 15-21

Wymagania:

Wymagania:
Dobra dykcja i miły głos.
Łatwość nawiązywania kontaktów.
Umiejętność obsługi komputera.
Zaangażowanie i dobra organizacja pracy.
Mile widziani studenci, uczniowie, emeryci, osoby niepełnosprawne osoby w wieku 40+i 50+.

Oferujemy:

Oferujemy:
Możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia
Bardzo elastyczną formę zatrudnieni, możliwość wyboru konkretnych dni i godzin pracy.
Realizacja ciekawych projektów w oparciu o badania opinii społecznej oraz badania rynkowe ( praca nie jest związana z telesprzedażą ).
Pracę w zespołach będących pod opieką profesjonalnych team liderów.
Doskonałą lokalizację ( biuro zlokalizowane tuż obok stacji metra ).

Osoby, które spełniają powyższe wymagania zachęcamy do przesłania CV za pomocą przycisku aplikowania.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.
« Technik Informatyk - Operator
Pracownik Produkcji - okolice Szamotuł »