Pracownik Produkcji - okolice Szamotuł

Filed under: Szamotuły | Produkcja

MONDI Polska
Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.
Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji.
Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Pracownik Produkcji
Miejsce pracy: okolice Szamotuł

Opis stanowiska:

Prace pomocnicze przy produkcji oraz pakowaniu
Praca III-zmianowa: 6-14; 14-22; 22-6

Od Kandydatów oczekujemy:

Zdolności manualne
Dyspozycyjność
Wysoka kultura osobista
Doświadczenie w pracach magazynowych lub/i na produkcji

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Stabilne zatrudnienie
Premie

Powyższe ogłoszenie dotyczy oferty pracy tymczasowej.
ABY APLIKOWAĆ PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NA STRONIE: http://mondi-polska.startpraca.pl/application/form/197923/141/1
« Ankieter/Ankieterka
Barman »