Młodszy Analityk Danych Biznesowych z językiem niemickim

Filed under: Wrocław | Finanse - Ekonomia

Opis stanowiska:
CPL Jobs jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa CPL jest obecna w 8 EU krajach posiadając łącznie sieć 44 biur, oferuje swoim partnerom biznesowym szereg rozwiązań z zakresu ZZL, w szczególności: Rekrutacje Pracowników Stałych, RPOMaster Vendor, Preferred Supplier, Direct & Executive Search oraz Consulting Obszarów HRM. Obecnie dla jednego z naszych klientów - poszukujemy osób na stanowisko: Młodszy Analityk Danych Biznesowych z językiem niemickim Obowiązki:Przygotowywanie, dostarczanie oraz prezentowanie dokładnych i terminowych sprawozdań w tym obszernych analiz oraz interpretacji danychNadzorowanie oraz rozwijanie bieżących procesów raportowania i zalecanie zmian w celu usprawnienia procesów raportowaniaOpracowywanie kluczowych wskaźników ryzykaMonitorowanie danych (audyt) w celu identyfikacji niespójności oraz uzupełnianie brakujących danychŚcisła współpraca ze strategicznymi działami centrali w LondynieWykonywanie obowiązków zgodnie z przyjęta polityką wewnętrzną firmy, oraz ustalonymi procedurami wewnętrznymi. Wymagania:Biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego, pozwalająca na swobodną komunikację na poziomie biznesowym;Wykształcenie min. na poziome licencjackim w dziedzinie ekonomii, finansów, rachunkowości lub pokrewneDoświadczenie na pokrewnym stanowisku związane z analizą danych, zarządzaniem bazami danych etc.Mile widziane również staże lub praktyki w międzynarodowych organizacjach związane z analizą danychBardzo dobra znajomość Microsoft ExcelDobrze rozwinięte zdolności analitycznego myśleniaWysoko rozwinięta umiejętność pracy w grupie jak i samodzielnego realizowania zadańPozytywne nastawienie oraz wysoka motywacja. Oferujemy:Pracę w renomowanej firmieKonkurencyjne wynagrodzenieBogaty pakiet socjalnyNowoczesne biuro ulokowane w samym centrum WrocławiaBogaty pakiet szkoleń pogłębiających wiedzę oraz umiejętnościNowoczesna kultura organizacyjna i bardzo dobra atmosfera pracy
« Praktykant/ka IT
Lektor języka angielskiego »