Lektor języka angielskiego

Filed under: Warszawa | Szkolenia - Edukacja

Open School Akademia językowa Oddział w Tychach poszukuje pracowników na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: WARSZAWA
POZIOM STANOWISKO W STRUKTURZE FIRMY: specjalistyczne

RODZAJ UMOWY: umowa o dzieło/ zlecenie/ własna działalność gospodarcza
CZAS PRACY: ustalany indywidualnie
SZKOLENIA: wsparcie w obszarze rozwoju kompetencji niezbędnych do wykonywania powierzonych prac, szkolenia metodyczne

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
Wykształcenie: wyższe kierunkowe
Doświadczenie:
- minimum roczne doświadczenie w pracy jako lektor angielskiego
Kompetencje:
- Umiejętność organizacji pracy własnej
- Samodzielność w działaniu oraz umiejętność podejmowania decyzji
- Komunikatywność oraz zdolności interpersonalne

Pożądane:

Obowiązki:
CEL STANOWISKA:
- przeprowadzanie zajęć z języka obcego

ODPOWIEDZIALNOŚĆ:
- osoba będzie odpowiedzialna zrealizowanie celów metodycznych kursu/ szkolenia, przeprowadzenie zajęć oraz za satysfakcję kursanta z zajęć
ZAKRES ZADAŃ:
- Prowadzenie zajęć z języka angielskiego
- Przygotowanie materiałów do zajęć
- Przeprowadzanie cyklicznych testów
- Przekazywanie kursantowi informacji zwrotnych na temat efektów nauki

Oferujemy:
« Młodszy Analityk Danych Biznesowych z językiem niemickim
Developer ASP.net & C# - Agile Methods »