Konsultant telefoniczny

Filed under: Kraków | Obsługa klienta - Call Center

Polski HR A-Trybut S.A to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A.
Polski HR A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Konsultant Telefoniczny oferta dedykowana dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
umawianie spotkań do szkół językowych
tworzenie i weryfikacja bazy danych klientów
budowanie pozytywnego wizerunku firmy
systematyczne podwyższanie swoich kwalifikacji

Wymagania:
dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
min. średnie wykształcenie
dobra znajomość obsługi komputera
orzeczenie o niepełnosprawności
komunikatywność, zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + wysokie prowizje
elastyczny grafik
szkolenia produktowe i sprzedażowe podnoszące kwalifikacje
zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość awansu

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie cv na adres: [Apply online]
Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"
« Specjalista ds. administracji
Praktykant/ -ka w dziale rekrutacji międzynarodowych »