Inżynier Integracji

Filed under: Kraków | Informatyka - Programowanie

1380952818

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, szukamy osobu na stanowisko:

  Opis stanowiska:

* Tworzenie scenariuszy integracji systemów Klienta oraz platformy

* Przeprowadzanie analiz przed wdrożeniowych (funkcjonalnych, procesowych i ogólnotechnicznych) dla platformy logistycznej oraz systemów klasy ERP Klienta

* Definiowanie potrzeb Klientów i tworzenie rozwiązań

* Projektowanie i kodowanie rozwiązań (Python, Java, C#)

* Bezpośredni kontakt z Klientem (w tym z klientem obcojęzycznym)

  Od kandydata oczekujemy:

* Doświadczenie w tworzeniu samodzielnych analiz funkcjonalnych i technicznych

* Wykształcenie kierunkowe w zakresie informatyki lub kilkuletnie doświadczenie zawodowe w informatyce (min. 2-3 lata)

* Doświadczenie w pracy z Klientem Zewnętrznym

* Wiedza z zakresu integracji systemów (EDI, ESB, XML, itp.)

* Dobra orientacja w zagadnieniach związanych z systemami klasy ERP oraz bazami danych (MSSQL, MaxDB, Postgres)

* Zdolności analityczne

* Umiejętność pracy w zespole

* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (pozwalająca na swobodną komunikację w zakresie technicznym)

* Orientacja na rozwiązywanie problemów

* Zdolność szybkiego uczenia się

* Gotowość do podróży służbowych, również zagranicznych (około 20% czasu pracy)

* Prawo jazdy- czynne (kat. B)

  Mile widziane:

* Co najmniej podstawowe doświadczenie w programowaniu w jednym z języków: Java / Python / C#

* Znajomość drugiego języka obcego (preferowany niemiecki lub francuski)

* Umiejętność tworzenia diagramów UML (znajomość notacji)

  Firma oferuje:

* Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy

* Udział w realizacji projektów dla największych europejskich firm

* Stabilne zatrudnienie

« Kelner / Kelnerka z jęz. niemieckim w Ravensburg
Business Development Manager »