Business Development Manager

Filed under: Warszawa | Informatyka - Programowanie

7061386725

Dla Naszego klienta- spółki zajmującej się kompleksową realizacją projektów IT & eBusiness.

  Twoje super zadania:

* Osoba odpowiedzialna za aktywne rozwijanie kanałów sprzedażowych, w tym szczególnie pozyskiwanie nowych klientów w Polsce i za granicą oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami.

* Działania handlowe - poszukiwanie projektów do realizacji oraz utrzymywanie relacji z klientami Polska i zagranica.

* Działania handlowe - aktywna sprzedaż usług outsourcingu zespołów IT Polska i zagranica.

* Aktywny rozwój kanałów przychodowych spółki w Polsce i za granicą.

* Udział w opracowywaniu strategii rozwoju spółki oraz jej wdrażanie.

* Planowanie i przeprowadzanie działań Business Development oraz dokładna analiza ich efektów.

* Przygotowywanie: prezentacji, ofert, kosztorysów, umów.

* Negocjowanie i zawieranie kontraktów handlowych z klientami.

* Inicjowanie i podejmowanie działań zmierzających do maksymalizacji wyników spółki.

* Tworzenie dokumentacji projektów, w tym: biznesplanów, specyfikacji wymagań, projektów, harmonogramów.

  Od kandydata oczekujemy:

* Min 2-3 doświadczenia handlowego w obszarze sprzedaży aplikacji Internetowych / IT / outsourcingu IT.

* Wysokie zdolności handlowe i negocjacyjne.

* Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych z klientami i partnerami.

* Dobra znajomość j. angielskiego - w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację handlową.

* Nastawienie na realizację założonych celów, samodzielność i efektywność.

* Doświadczenie w pracy w oparciu o wyznaczone cele sprzedażowe.

* Umiejętność tworzenia: prezentacji, ofert, kosztorysów, umów handlowych, specyfikacji wymagań.

* Umiejętność prowadzenie prezentacji; komunikatywność, zdolności negocjacyjne.

* Umiejętność wyszukiwania możliwości rozwoju biznesu i skuteczne ich realizowanie.

  Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

* Wiedza i doświadczenie na styku biznesu i IT.

* Rozwinięta sieć kontaktów wśród potencjalnych klientów spółki w Polsce i za granicą.

* Doświadczenie w sprzedaży usług outsourcingowych - również za granicą.

* Doświadczenie w aktywnym wykorzystywaniu różnorodnych narzędzi e-marketingowych w procesie pozyskiwania leadów sprzedażowych.

* Praktyczne doświadczenie w przetargach na usługi IT.

  Oferujemy:

* Atrakcyjne wynagrodzenie.

* Wysoka prowizja od sprzedaży, na jasnych i czytelnych zasadach, bez górnych limitów.

* Możliwość szybkiego awansu w związku z dynamicznym rozwojem spółki.

* Udział w ambitnych projektach, również o skali międzynarodowej.

* Możliwość opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań, realny wpływ na rozwój spółki.

* Współpracę z dużymi klientami.

* Bardzo dobrą atmosferę pracy, w ambitnym zespole.

« Inżynier Integracji
Kierowca C+E - PADERBORN »