Przedstawiciel handlowy ds. samochodów

Filed under: Gdańsk | Administracja biurowa

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy "Serwis Personalny", nr certyfikatu 10045. Obecnie dla jednego
z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko Przedstawiciela Handlowego ds. samochodów

Przedstawiciel Handlowy w branży motoryzacyjnej
Miejsce pracy: Gdańsk
Obowiązki:
Sprzedaż samochodów nowych i używanych
Przyjmowanie samochodów w komis opis i wycena wartości pojazdu
Sporządzanie ofert sprzedaży fotografowanie, redagowanie ofert, publikowanie ofert w branżowych serwisach
Realizacja planów sprzedaży
Pozyskiwanie nowych Klientów poprzez aktywne działania rynkowe
Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych
Wymagania:
Doświadczenie w kontaktach z klientami oraz w pozyskiwaniu nowych klientów
Doświadczenie w sprzedaży samochodów nowych i używanych - mile widziane
Umiejętności handlowe i negocjacyjne
Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
Znajomości podstawowych programów pakietu MS Office
Samodzielność w działaniu i nastawienie na wynik
Dobra organizacja czasu pracy
Prawo jazdy kat. B
Nasz Klient oferuje:
Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę
motywacyjny system wynagradzania
niezbędne narzędzia pracy
możliwość rozwoju osobistego
udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących kwalifikacje zawodowe
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres e-mail: [Apply online]
z dopiskiem dealer.gda2016 lub kontaktować się osobiście pod adresem ul. Krynicka 1, Gdańsk-Przymorze. Biuro czynne w godzinach 9-17.
Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
« Pracownik Grupy Mobilnej - Wałbrzych
starszy specjalista do spraw ds. rozliczeń wydatków przeznaczonych na pracowników IP POIiŚ w zakresie wynagrodzeń »