Developer PHP - PHP 5, OOP, SQL

Filed under: Warszawa | Informatyka - Programowanie

Numer referencyjny: ref9928609575

Dla naszego Klienta - Firmy tworzącej oprogramowanie dla MLM poszukujemy obecnie doświadczonej osoby na stanowisko:

  Realizowane zadania:

* Rozwijanie aplikacji internetowych na potrzebę klienta,

* Aktywne uczestnictwo w ulepszaniu produktów tworzonych w firmie,

* Zachowanie standardów jakości i najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania,

  Nasze super wymagania:

* Dobra znajomość PHP 5, OOP

* Doświadczenie w pracy z wzorcami projektowymi

* Dobra znajomość baz danych MySQL 5 (znajomość języka SQL)

* Znajomość na poziomie podstawowym XHTML, DOM, AJAX, JSON, CSS

* Umiejętność pracy z GIT

* Znajomość przynajmniej jednego z frameworków PHP

* Znajomość języka angielskiego na poziomie umiejętności korzystania z dokumentacji technicznej

* Wykształcenie wyższe

* Otwartość i chęć rozwoju zawodowego

* Sumienność w wykonywaniu codziennych obowiązków

  Mile widziane:

* Doświadczenie w pracy z Zend Framework

* Umiejętność pracy z XML i WebServices (SOAP)

* Znajomość zagadnień Cloud Computing ze wsparciem na Amazon WebServices

* Umiejętność pracy z jQuery

* Znajomość DOCTRINE

* Znajomość systemu szablonów Twig

* Znajomość modelu Git Flow

* Znajomość systemu zarządzania pakietami Composer

* Umiejętność pracy w środowisku Vagrant

  Firma oferuje:

* Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowy system premiowania

* Możliwość realnego udziału w dużych, międzynarodowych projektach i unikalnych technologiach

* Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego

* Swobodą atmosferę w pracy

* Okazję do poznania mechanizmów działania wielu systemów zewnętrznych

* Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

* Konsola PS3 (Mortal Kombat 9, Fifa 2015)

* Pracę w bardzo zgranym, otwartym, rozwijającym się zespole

* Wyjazdy i spotkania integracyjne

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy podać numer referencyjny.
« starszy specjalista do spraw ds. rozliczeń wydatków przeznaczonych na pracowników IP POIiŚ w zakresie wynagrodzeń
Spedytor Krajowy »