Specjalisty ds. rekrutacji z językiem polskim i ukraińskim/rosyjskim

Filed under: Kraków | Human Resources

Chili Traders to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w usługach rekrutacyjnych, szkoleniach sprzedażowych oraz outsourcingu sprzedaży.
Cel, jaki przed sobą stawiamy to efektywna pomoc w rozwoju i kreowaniu nowych możliwości sprzedaży.
W
Chili Traders uważamy, że decydujący wpływ na sukces firmy mają pracownicy, a przede wszystkim odpowiednio dobrani i przygotowani do realizacji sprzedaży handlowcy.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy

Zakres obowiązków:
- samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych end-to-end
- przygotowywanie opisów stanowisk, ogłoszeń rekrutacyjnych
- selekcja napływających CV
- przeprowadzenie rozmów telefonicznych oraz face-to-face z Kandydatami
- nawiązywaie długofalowych relacji z Kandydatami
- poszukiwanie alternatywnych źródeł pozyskiwania Kandydatów
- dbanie o dobre relacje z Kandydatami

Wymagania:
- doświadczenie w dziale rekrutacji
- minimum dobra znajomość języka polskiego i ukraińskiego/rosyjskiego
(B2/C1)
- bardzo dobra organizacja pracy
- dobra znajomość obsługi komputera, wyszukiwarek internetowych, programów tj. MS Word, MS Excel
- umiejętność budowania i utrzymywania pozytywnych i trwałych relacji
- samodzielność, dbałość o szczegóły

Oferujemy:
- dużą samodzielność i możliwość wprowadzania w życie swoich projektów
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
- możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji -
CV z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami
Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy na www.chilitraders.com
oraz do rejestracji w naszej Bazie Kandydatów

Posiadamy certyfikat uprawniający nas do prowadzenia agencji zatrudnienia, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej zarówno na krajowym jak i zagranicznym rynku pracy nr 9475 wydany przez Marszałka Województwa Małopolskiego.
Właścicielem marki Chili Traders Recruitment Agency - jest Morgan Advertising Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul.
Królewska 65a/1,
30-081
Krakow, NIP 6772372839, REGON 122739989, KRS 0000444320; kapitał zakładowy w kwocie: 5 000 zł;
« Big Data Software Developer Java
Konsultant SAP FI/CO »