Konsultant SAP FI/CO

Filed under: Lublin | IT

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Od kandydata oczekujemy
Bardzo dobra znajomość modułu SAP FI oraz dobra znajomość CO
Bardzo dobra znajomość procesów biznesowych w w/w obszarach
Udokumentowany udział w co najmniej dwóch zagranicznych projektach wdrożeniowych w roli konsultanta wiodącego
Wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze biznesowym lub informatycznym
Wiedza w zakresie budowy i eksploatacji środowisk opartych o platformę SAP NetWeaver
Podstawowa znajomość języka ABAP mile widziana
Wysokie umiejętności analityczne, a także umiejętność rozwiązywania problemów
Komunikatywność, nastawienie na cel
Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość
Rozwinięte zdolności interpersonalne
Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej
Umiejętność dobrej organizacji czasu
Biegła znajomość języka angielskiego

Proponujemy
Umowę firma-firma, następnie możliwość przedłużenia współpracy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pokrycie kosztów przelotów i zakwaterowania
Docelowe miejsce pracy: Indie: New Dehli

Zadania
Uczestnictwo w projekcie wdrożenia systemu SAP w roli konsultanta wiodącego modułu FI oraz CO
Analiza potrzeb Klienta, proponowanie rozwiązań
Udział w pracach doradczych mających na celu zaprojektowanie nowych procesów biznesowych i koncepcji organizacji oraz ich wdrożenie na bazie aplikacji SAP
Współpraca z zespołem wdrożeniowym po stronie Klienta
Przygotowywanie dokumentacji technicznej i funkcjonalnej
Przeprowadzenie warsztatów i szkoleń dla użytkowników końcowych
« Specjalisty ds. rekrutacji z językiem polskim i ukraińskim/rosyjskim
Trener/Szkoleniowiec kursu: Profesjonalny Copywriter »