Starszy Programista PHP

Filed under: Katowice | Internet - E-Commerce

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Dla naszego Klienta, firmy oferującej usługi na rynku sprzedaży biletów lotniczych, poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.

Miejsce pracy: Katowice

Wymagania:

Umiejętność pisania czystego, czytelnego kodu
Bardzo dobra znajomość pryncypiów projektowania obiektowego/wzorców projektowych
Bardzo dobra znajomość PHP
Dobra znajomość metodyk TDD
Samodzielność, inicjatywa i odpowiedzialność
Praktyczna znajomość przynajmniej jednego popularnego frameworka MVC
Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji
Przynajmniej podstawowe doświadczenie w pracy z web serwisami
Umiejętność pracy w zespole
Chęć rozwoju / bycie na bieżąco z branżowymi trendami
Uczestnictwo w przynajmniej jednym większym projekcie
Dobra znajomość j. angielskiego

Pożądane:
Mile widziane:
Dobra znajomość Symfony 2
Znajomość / doświadczenie w pracy z metodykami Agile
Dobra znajomość frameworka ORM
Dobra znajomość SQL
Znajomość zagadnień dotyczących skalowalności aplikacji www
Doświadczenie w pracy z architekturą rozproszoną (SOA)
Dobra znajomość REST / SOAP
Doświadczenie w pracy z bazami typu noSQL
Dobra znajomość Git
Znajomość Node.js
Znajomość innych języków niż PHP / JS
Dobra znajomość narzędzi do zarządzania środowiskami typu Vagrant / Docker
Udzielanie się w społeczeństwie IT (projekty OpenSource, własne publikacje, aktywność na Stack Overflow)

Obowiązki:

Programowanie i utrzymywanie systemów transakcyjnych w technologii PHP
Współtworzenie architektury systemów
Pomoc w ulepszaniu i unowocześnianiu naszych rozwiązań technologicznych

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa negocjacji 7000-10000 zł brutto miesięcznie (wszystko zależy od Twojego doświadczenia i wiedzy)
Benefity dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz karty sportowej, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
Przyjazną atmosferę i luźny start-up płaska struktura organizacji, rozrywkowe gadżety w pokojach, drzemki w godzinach pracy
Świetne warunki pracy nowoczesne biuro, dobrze zaopatrzona kuchnia, chillout room, najlepsze narzędzia komercyjne, elastyczne godziny pracy, możliwa praca zdalna
Duże możliwości rozwoju praca z najnowszymi technologiami, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, udział w konferencjach, projektach opensource, tworzeniu firmowego bloga w godzinach pracy
Dojrzały proces Agile pełna adopcja w skali całej firmy od ponad 3 lat, certyfikowani Scrum Masterzy i Product Ownerzy dostępni na miejscu
Dojrzałe procesy technologiczne Test Driven Development, Continuous Integration
Pełną autonomię samoorganizujące się zespoły, swoboda kształtowania metodyki pracy i wyboru technologii
« Praktykant/ka
Inżynier informatyk (m/k) »