Inżynier informatyk (m/k)

Filed under: Wrocław | IT

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.
Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.:II/WAB/0416
Obowiązki:
- rozwiązywanie zgłaszanych incydentów związanych z oprogramowaniem i sprzętem tzw. "helpdesk"(komunikacja z użytkownikami w języku polskim i języku angielskim),
- udział w projektach prowadzonych w ramach działu IT,
- utrzymywanie wysokich standardów obsługi użytkowników.

Wymagania:
- wykształcenie średnie lub wyższe o profilu informatycznym,
- min. 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale IT (warunek konieczny),
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemów operacyjnych rodziny MS Windows,
- bardzo dobra znajomość podstaw obsługi oprogramowania (software) i sprzętu IT (hardware),
- zdolności komunikacyjne,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom min. B2 (warunek konieczny),
- zdolność przewidywania i analizowania problemów,
- zdolność szybkiego podejmowania decyzji i umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
- możliwość rozwoju kompetencji oraz zdobywania wszechstronnych doświadczeń,
- pracę w firmie mającej pozycję lidera w swojej branży,
- pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku,
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.
Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) ul. Oławska 27-29, piętro 5, Wrocław, nr tel.: 605 123 562.

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
« Starszy Programista PHP
Restaurant manager (Legionowo) »