Technolog

Technolog

Filed under: Bełchatów | Inne

Agencja Pracy Tymczasowej Select, firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions, dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:
Technolog

Miejsce pracy: Bełchatów

Wymagania:
- wykształcenia wyższe o profilu chemicznym bądź pokrewnym,
- doświadczenie na stanowisku technologa procesu w branży chemicznej, petrochemicznej, bio-paliwowej - istotny atut,
- doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji technicznej,
- doświadczenie w tworzeniu instrukcji stanowiskowych, ruchowych, OPT itp
- znajomości zasad zarządzania jakością (ISO)
- znajomość języka angielskiego ,
- umiejętności pracy w zespole.
- doświadczenie w projektowaniu procesów technologicznych będzie dużym atutem

Umiejętności:
- umiejętność tworzenia dokumentacji techniczno-technologicznej,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność pracy pod presją czasu
- wysokie umiejętności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
- dobra znajomość obsługi komputera
- znajomość systemów DCS
- znajomość programów (np. AutoCad, Chemcad) będzie dodatkowym atutem
- czynne prawo jazdy kat. B
- dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych
- otwartość na nowe doświadczenia i zdobywanie wiedzy oraz umiejętność szybkiego jej przyswajania

Pożądane:
- Doświadczenie na instalacjach produkcyjnych z wdrożonym zintegrowanym systemem zarządzania (ISO 9001, 14001)
- Doświadczenie w obsłudze składów podatkowych (EtOH, Paliwa)

Obowiązki:
- Start-up innowacyjnej instalacji chemicznej produkcji węglowodorów syntetycznych
- Nadzorowanie zgodności przebiegu procesów technologicznych z obowiązującą dokumentacją i przepisami a w szczególności bieżąca analiza pracy poszczególnych węzłów technologicznych, parametrów, czasu pracy, ilości i jakości uzyskiwanego produktu, uzyskiwanych wskaźników zużycia surowców i czynników energetycznych.
- Opracowywanie opisów procesów technologicznych i instrukcji ruchowych
- Współpraca przy prowadzeniu prac badawczych w zakresie dostarczenia założeń i niezbędnych danych dotyczących instalacji i procesów, których praca badawcza dotyczy.
- Wprowadzanie i dokumentowanie zmian w procesach produkcyjnych.
- Wykonywanie analiz zaburzeń technologicznych oraz wprowadzanie działań korygujących i zapobiegawczych.
- Dokonywanie miesięcznych rozliczeń surowców, czynników energetycznych, wody oraz ścieków.
- Prowadzenie Książki odstępstw i zaburzeń technologicznych.
- Prowadzenie codziennego bilansu produkcji .
- Prowadzenie codziennej ewidencji parametrów technologicznych
- Wykonywanie planów zużycia czynników energetycznych i wody,
- Opracowywanie projektów norm zużycia surowców i czynników energetycznych

Oferujemy:
- zatrudnienie na nowo budowanej nowoczesnej instalacji produkcyjnej
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełny etat
- przejrzyste warunki płacowe, premia od zysku, możliwość dofinansowania szkoleń i lub dalszej edukacji.
- wynagrodzenie zależne od wiedzy i doświadczenia (do negocjacji)
- przyjazne środowisko pracy
« AP Accountant with German
Kasjerka/-ka w sklepie z pieczywem »