Kasjerka/-ka w sklepie z pieczywem

Filed under: Warszawa | Sprzedaż

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

ZADANIA: obsługa Klienta rozliczanie kasy po zakończonej zmianie dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy

WYMAGANIA: aktualna książeczka sanepidu dobra organizacja pracy doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY: umowę cywilno-prawną podpisywaną z InterKadra darmowe szkolenie kasjerskie atrakcyjną stawkę godzinową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )
« Technolog
Pracownik produkcji (m/k) (nr ref. PP/KAT/0516) »