Młodszy specjalista ds. księgowych z językiem francuskim

Filed under: Dąbrowa Górnicza | Finanse, Księgowość, Bankowość

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach:Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001

Dąbrowa Górnicza

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy konsultingowej, w związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko młodszego specjalisty ze znajomością języka francuskiego.

Zakres obowiązków:
weryfikacja, dekretacja, księgowanie faktur zakupowych
księgowanie oraz przygotowywanie przedpłat
przygotowywanie płatności krajowych i zagranicznych
księgowanie rozliczeń międzyokresowych
uzgadnianie oraz potwierdzanie sald dostawców
raportowanie i odpowiadanie na zapytania związane z rozliczeniami finansowymi
wykonywanie procesów związanych z zamknięciem ksiąg dostawców ( min. przygotowanie rezerw, wiekowanie zobowiązań, przeksięgowania, księgowanie re-faktur, uzgodnienia sald dostawców)

Wymagania:

bardzo dobra znajomość języka francuskiego
dobra znajomość języka angielskiego
wykształcenie wyższe (preferowane Księgowość / Finanse / Ekonomia)
mile widziane: doświadczenie w księgowości, również staże i praktyki
doświadczenie w SSC / BPO będzie dodatkowym atutem
dobra znajomość MS Word, MS Excel, znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
dobre umiejętności analityczne

Oferujemy:

praca w międzynarodowej firmie
pakiet socjalny (m.in. karta Multisport)
prywatna opieka medyczna

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
« Trener/Szkoleniowiec kursu: Profesjonalny Copywriter
Przedstawiciel handlowy - Doradca Klienta - małopolska »