Trener/Szkoleniowiec kursu: Profesjonalny Copywriter

Filed under: Warszawa | Szkolenia - Edukacja

GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje usługi wspierające pracodawców w skutecznej rekrutacji oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku, organizuje kursy i szkolenia o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne.

W związku z rozwojem ogólnopolskich projektów szkoleniowych poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy (miasto do wyboru):

Warszawa, Lublin, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Szczecin, Kraków, Katowice, Wrocław, Opole, Rzeszów, Zielona Góra, Poznań, Łódź, Bydgoszcz

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
wykształcenie wyższe,
doświadczenie w pracy jako Copywriter,
znajomość zagadnień dotyczących technik i technologii pracy Copywritera,
doświadczenie w prowadzeniu szkoleń (mile widziane),
przygotowanie pedagogiczne lub kurs trenerski (mile widziane),
umiejętność pracy w zespole, przed grupą,
wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji,
umiejętność przekazywania wiedzy,
dyspozycyjność na czas trwania kursu.

Obowiązki:
prowadzenie oraz realizacja programu szkolenia,
udzielanie informacji zwrotnych.

Oferujemy:
umowę zlecenie lub współpracę,
możliwość rozwoju zawodowego,
możliwość prowadzenia innych szkoleń,
możliwość wystawienia referencji,
możliwość umieszczenia notki trenerskiej na stronie internetowej.
« Konsultant SAP FI/CO
Młodszy specjalista ds. księgowych z językiem francuskim »