Strategic Account Manager

Filed under: Warszawa | Sprzedaż

Dla naszego Klienta, jednego z największych na świecie dostawców m.in: cyfrowych drukarek, usług outsourcingu druku oraz zarządzania dokumentami i procesami poszukuejmy osoby na stanowisko:

Startegic Account Manager

W Polsce firma świadczy zaawansowane usługi z zakresu IT, zarządzania drukiem i dokumentami.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za osiąganie dochodowych celów poprzez ustanowienie i rozwój dojrzałej sieci sprzedaży u przypisanych klientów, oraz aktywne poszukiwanie szans sprzeadży na przypisanym terytorium:

Główne obowiązki:

Opieka handlowa i budowanie długofalowych relacji z Klientem
Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji produktów/rozwiązań
Negocjacja umów
Przygotowywanie ofert
Przygotowywanie kalkulacji
Dobieranie odpowiednich zasobów wewnętrznych (tworzenie grup projektowych) w celu wypracowania rozwiązania dla klienta
Śledzenie i analizowanie tendencji rynkowych
Analiza wygranych i porażek oraz wyciągania wniosków

Preferowane doświadczenie i umiejętności

Wykształcenie wyższe
Umiejętność zarządzania portfolio produktów
Umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji produktów/rozwiązań
Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
Znajomość branży - śledzenie i analizowanie tendencji rynkowych
Umiejętność przygotowywania ofert i kalkulacji
Minimum 2 lata u jednego pracodawcy - cenimy lojalność
Orientacja na Klienta badanie potrzeb, dobór rozwiązań do strategii Klienta
Orientacja na wynik - monitorowanie, dążenie do celu, wytrwałość, inicjatywa, pomysłowość
Efektywne zarządzanie czasem planowanie i organizacja
Planowanie i organizacja - określenie priorytetów, planowanie ram czasowych, analiza porażek i identyfikacja ich przyczyn
Rozwiązywanie problemów generowanie pomysłów, kreatywność
Komunikacja - jasne formułowanie przekazu, umiejętność dialogu
Współpraca z innymi - dobierania odpowiednich zasobów wewnętrznych (tworzenie grup projektowych) w celu wypracowania rozwiązania dla klienta

Oferujemy:

Umowa o pracę oraz system premiowy
Ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, karta multisport, samochód służbowy

Czekamy na Twoje CV!
Osoba kontaktowa: [Apply online]
Znajdź nas na facebooku: https://www.facebook.com/interpermit

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833."
Inter-Permit Group Sp. z o.o.
Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626
« Researcher
Senior Python Developer - Project for Google »