PRACOWNIK BIUROWY - PRAKTYKANTKA ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Filed under: Kraków | Human Resources

LIMNUSWORK jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 11690.
Specjalizujemy się w rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Austrii i Szwajcarii w różnych zawodach.

Dla wsparcia procesu rekrutacyjnego poszukujemy: pracownika biurowego praktykantki ze znajomością języka niemieckiego.

Obowiązki:
- Obsługa programu rekrutacyjnego,
- Sprawdzanie znajomości języka niemieckiego kandydatów do pracy,
- Przygotowywanie profili kandydatów w języku niemieckim,
- Zarządzanie oraz aktualizowanie baz danych,
- Umawianie spotkań z kandydatami,
- Wykonywanie zleconych prac biurowych.

Wymagania:
- Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),
- Doświadczenie w pracach biurowych,
- Znajomość pakietu Open Office,
- Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
- Wykształcenie min. średnie,
- Odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,
- Doświadczenie w branży rekrutacyjnej będzie dodatkowym atutem,
- Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne,
- Entuzjazm, sumienność, systematyczność w wykonywaniu powieżonych zadań,

Oferujemy:
- Pracę w młodym zespole,
- Możliwość zdobycia doświadczania w agencji rekrutacyjnej,
- Możliwości rozwoju,
- Niezbędne narzędzia pracy,
- Atrakcyjne warunki pracy wynagrodzenie + system premiowy,

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 518203581 lub przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną na maila [Apply online].
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
« Przedstawiciel handlowy - Doradca Klienta - małopolska
Młodszy Specjalista w Dziale Sprawozdawczości »