Młodszy Specjalista w Dziale Sprawozdawczości

Filed under: Warszawa | Informatyka-Administracja

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki. Jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT. Jako Grupa Kapitałowa Asseco działamy w ponad 40 krajach na całym świecie (m.in. Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Bałkany, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Skandynawia, Izrael, Stany Zjednoczone, RPA, Nigeria, Rosja). Nasza firma to miejsce nowoczesne i przyjazne pracownikowi. Zatrudniamy około 18 tys. wysoko wykwalifikowanych specjalistów, w tym ok. 5 tys. w Polsce.

Główne zadania:

Udział w procesie sporządzania sprawozdań finansowych zgodnie z MSSF (kwartalne, półroczne,roczne skonsolidowane i jednostkowe)
Udział w nadzorowaniu sprawozdawczości finansowej spółek Grupy (spółki polskie oraz zagraniczne)
Weryfikacja jednostkowych informacji finansowych
Udział w procesie konsolidacji danych finansowych

Wymagania:

Doświadczenie zawodowe w dziale finansowym międzynarodowej organizacji lub w dziale audytu
Znajomość zasad tworzenia analizy i sprawozdań finansowych
Praktyczna znajomość MSSF
Bardzo dobra znajomość programu Excel i Word
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
Wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
Zdolność analitycznego myślenia
Umiejętność przetwarzania dużej ilości różnorodnych informacji
Dokładność i precyzyjność w realizacji powierzonych zadań
Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
Umiejętność pracy w zespole
Bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane:

Znajomość zasad konsolidacji
Znajomość innego języka obcego

Oferujemy:

Pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Europie
Udział w realizacji międzynarodowych projektów
Współpracę z doświadczonymi specjalistami
Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne i językowe, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych)

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj teraz" na dole strony.
« PRACOWNIK BIUROWY - PRAKTYKANTKA ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO
Programista .NET – Lublin »