Product Manager (maszyny pakujące)

Filed under: Poznań | Marketing - Reklama - Public Relations

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego klienta, firmy dostarczającej swoim kontrahentom szeroki zakres maszyn i urządzeń do przetwórstwa mięsnego, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:
Lokalizacje: Cała Polska

Możliwość pracy w siedzibie firmy w Chorzowie, bądź zdalnie na zasadzie home office.

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania:
- Min. 2-letnie doświadczenie w całościowym zarządzaniu produktem - jako product managera maszyn/urządzeń pakujących (maszyny komorowe, rolowe, typu flowpack i traysealer).
- Umiejętność budowania / rozwoju kanału sprzedaży, doświadczenie w negocjacjach z pośrednikami handlowymi.
- Umiejętność budżetowania.
- Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, umiejętność działania pod presją czasu.
- Zdolności handlowe, negocjacyjne i analityczne.
- Czynne prawo jazdy kat.B i gotowość do odbywania podróży służbowych.
- Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Obowiązki:
- Budowa i rozwój kanału sprzedaży maszyn pakujących na terytorium Polski.
- Ustalanie zasad tworzenia i rozwijania kanału sprzedażowego.
- Ustalanie cen, warunków i zasad współpracy z odbiorcami B2B.
- Planowanie sprzedaży, tworzenie budżetów sprzedażowych, analiza rynku.
- Przygotowywanie dokumentów sprzedażowych na potrzeby własnej działu handlowego (szablony ofert, karty katalogowe, informacje produktowe na potrzeby serwisów internetowych oraz publikacji w prasie branżowej).

Oferujemy:
- Możliwość pracy w siedzibie firmy w Chorzowie lub zdalnie na zasadach home office.
- Samodzielne stanowisko dające realny wpływ na politykę firmy.
- Umowę o pracę.
- Samochód służbowy, komputer, telefon.
« PROJEKTANT I ASYSTENT PROJEKTANTA KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH
Helpdesk z j. francuskim »