Back Office Support - praca z językiem słowackim

Filed under: Warszawa | Administracja biurowa

Znasz dobrze język słowacki?
Lubisz kontakt z klientem, ale odnajdujesz się również w pracy administracyjno-biurowej?
Poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
Administracyjne i informacyjne wsparcie backoffice klienta w zakresie pomocy w wyjaśnianiu spraw dotyczących płatności, zagadnień merytorycznych i technicznych w języku słowackim.

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka słowackiego - (min. C1) - warunek konieczny
Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
Dobra znajomość obsługi komputera
Otwartość na nowinki techniczne
Komunikatywność, orientacja na Klienta
Doświadczenie w pracy w
Obsłudze Klienta, IT, Administracji - mile widziane

Oferujemy:

Przyjazną atmosferę pracy
Możliwość rozwoju zawodowego
Prywatną opiekę medyczną
Dofinansowanie karty sportowej
Kursy językowe

Odwiedź nas na FB:

Jeżeli nie spełniasz oczekiwań podanych w ofercie, a znasz języki obce - aplikuj do naszej bazy kandydatów - rekrutacja [at] interpermit.com
Prowadzimy szereg rekrutacji z językami obcymi!

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 8626

ABY APLIKOWAĆ PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NA STRONIE: http://interpermit.startpraca.pl/application/form/204281/141/1
« Zatrudnimy Elektryków budowlanych w Hamburgu i Fuldzie
Business-System Analyst »