Operator wózka widłowego wysokiego składu (nr ref. MIDO/06/13)

Filed under: Chorzów | Produkcja

WEEGREE Sp. z o.o. SKA jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 8 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Operator wózka widłowego wysokiego składu
Nr ref: MIDO/06/13
Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska:

Obsługa wózka widłowego wysokiego składu.
Praca na magazynie.
Przewożenie paczek z gadżetami reklamowymi.
Prace magazynowe związane z wysyłką towaru.

Wymagania:

Umiejętność obsługi wózka widłowego wysokiego składu.
Dyspozycyjność (praca na zmiany 6-14, 14-22).
Rzetelność.
Spostrzegawczość.
Umiejętność prawidłowego i szybkiego wykonywania poleceń.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.
Pracę w systemie dwuzmianowym.
Pracę w renomowanej firmie.

Możliwość awansu.
Gwarantowane ubezpieczenie.

Dodatkowe informacje:
Praca od zaraz!
ABY APLIKOWAĆ PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NA STRONIE: http://weegree.startpraca.pl/application/form/3905/141/1
« Business-System Analyst
Koordynator Projektów Klienta (QMAF QC_WNS) »