Pracownik pomocniczy w markecie budowlanym

Filed under: Ostrołęka | Inne

ITC Grupa Sp. Z o.o., Agencja Pracy Tymczasowej, wpisana do rejestru zatrudnienia, numer certyfikatu 8798 poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisko:

Opis stanowiska:
- praca wykonywana jest na hali,
- obowiązki - wykładanie towarów i dbanie o ich prawidłową ekspozycję, prace pomocnicze

Wymagania:
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
- mozliwość podjęcia pracy już w sobotę 2. maja,
- sumienność,
- chęć do pracy.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną,
- pracę na cały etat, od poniedziałku do piątku, od godz. 7 do 15.00.
Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres [Apply online]. Proszę pamiętać o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę ITC Grupa Sp. Z o.o., potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr. 133 poz 883." Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
« Operator mieszalni farb - poligraf
inspektor weterynaryjny do spraw bezpieczeństwa żywności »