Doradca Klienta Niesłyszącego

Filed under: Opole | Administracja biurowa

NeoSkok to internetowa marka Twojej SKOK.

Wirtualny Oddział, to nowa usługa, która stanowi pomost pomiędzy tradycyjną wizytą w placówce a obsługą internetową. Umożliwia kontakt z Naszym Doradcą z dowolnego miejsca na świecie poprzez innowacyjny, internetowy kanał sprzedaży. NeoSkok proponuje nowoczesne rozwiązanie jakim jest możliwość złożenia wniosku pożyczkowego bez konieczności wychodzenia z domu.

Spraw, aby Twoja kariera nabrała tempa, dołącz do Nas jako:
DORADCA KLIENTA NIESŁYSZĄCEGO (praca w domu)

Miejsce pracy: Opole

Wymagania:
- dobra znajomość polskiego języka migowego (poparta doświadczeniem w stosowaniu języka),
- doświadczenie w obsłudze klienta lub gotowość do zdobycia nowych doświadczeń w branży finansowej,
- dobra znajomość obsługi komputera,
- minimum średnie wykształcenie,
- wysoka kultura osobista,
- umiejętność zadawania trafnych pytań, słuchania i wypowiadania się,
- pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość na zmiany,
- odpowiedzialność, -samodzielność.

Pożądane:
-doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą Klienta (mile widziane w branży finansowej),

Obowiązki:
-obsługa Klienta w innowacyjnym, internetowym kanale sprzedaży,
-umiejętne diagnozowanie potrzeb oraz budowanie długotrwałych relacji,
-zapewnienie najwyższej jakości obsługi i doradztwa dla Klientów, indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta.

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- możliwość pracy zdalnej,
- szkolenia wdrażające o pracy oraz stałe wsparcie ze strony Przełożonych,
- możliwość kreowania indywidualnej ścieżki rozwoju,
- pracę w przyjaznym środowisku nastawionym na współpracę.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o wypełnienie formularza oraz załączenie CV poprzez poniższy link:

Link należy przekleić do paska wyszukiwania.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późniejszymi zmianami.)

Dziękujemy za przesłane oferty i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
« Senior Front-end Developer
Kelner/ Kelnerka »