Kelner/ Kelnerka

Filed under: Chorzów | Hotelarstwo - Turystyka - Katering

Horeca Service Polski HR Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacjach, pośrednictwie pracy oraz szkoleniach w branży HoReCa. Współpracujemy z lokalami gastronomicznymi i obiektami wypoczynkowymi w Polsce i za granicą. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.
Horeca Service - Polski HR sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 6117.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
KELNER/KELNERKA

OBOWIĄZKI:
obsługa gości a la carte,
obsługa bankietów,
obsługa cateringów zewnętrznych,
kompetentna i uprzejma postawa wobec klientów,
ścisła współpraca z personelem kuchni, w dbałości o estetyczne podanie potraw i napoi,
dbanie o dobry wizerunek firmy,
dbałość o estetykę stanowiska pracy oraz pozostawienie go po zakończonej zmianie w należytej czystości.

WYMAGANIA:
doświadczenie na stanowisku kelnera/kelnerki,
aktualna książeczka sanepid,
znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z gośćmi,
gotowość do pracy w weekendy,
wysoka kultura osobista,
mile widziane wykształcenie gastronomiczne lub hotelarskie,
kursy barmańskie i baristyczne będą dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

pracę w systemie zmianowym,
pracę w młodym zespole,
atrakcyjne warunki finansowe,
podejmiemy dłuższą współpracę.
Osoby zainteresowane pracą proszę o przesłanie swojego CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego lub mailowo: [Apply online]
Zainteresowane osoby prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje
« Doradca Klienta Niesłyszącego
Kucharz »