Elektromechanik (produkcja opakowań)- Belgia

Filed under: Gdańsk | Inne

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa
personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i
doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad
46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla naszego belgijskiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Nr ref.: ELM/UR/Bel/15

Miejsce pracy: Meer, Belgia
Opis stanowiska pracy:
Praca przy maszynach do produkcji opakowań tekturowych (branża spożywcza)
Obsługa i utrzymanie prawidłowego stanu technicznego maszyn, diagnozowanie oraz naprawa usterek
Nasze wymagania:
Wykształcenie kierunkowe (mechanik, elektromechanik)
Ok. 3 lat świeżego, udokumentowanego doświadczenia na stanowisku elektromechanika, mechanika
Znajomość mechaniki przemysłowej, hydrauliki, pneumatyki
Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym
Możliwość zabrania samochodu
Chęć podjęcia nauki jęz. niderlandzkiego na terenie Belgii
Oferujemy:
Stawka 15,0183 € brutto / 1h + dodatki za zmiany + kupony na posiłek
38 godzin tygodniowo, praca 3 zmianowa
Intencja tylko długiego zatrudnienia
Praca w międzynarodowym środowisku
Możliwość rozwoju
« A2R/ GL Accountant with English or German
source to pay specialist »