Key Account Manager - branża IT

Filed under: Kraków | Informatyka - Programowanie

Numer referencyjny: ref1481324975

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy dostarczającej rozwiązania IT szukamy osoby na stanowisko:

  Twoje super zadania:

* Aktywne poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży oferty naszego klienta

* oprogramowanie dedykowane,

* strony internetowe,

* portale,

* aplikacje,

* usługi programistyczne,

* outsourcing IT,

* usługi serwisowe,

* wdrożeniowe,

* sprzęt i oprogramowanie komputerowe

* Samodzielne pozyskiwanie nowych klientów

* Prowadzenie całego procesu sprzedaży (prezentacje, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów, koordynacja realizacji zleceń

* Badanie i kreowanie potrzeb klientów w zakresie całej oferty naszego klienta

* Utrzymywanie stałego portfela klientów

* Udział w szkoleniach merytorycznych, konferencjach i targach

* Zbieranie informacji o rynku w zakresie działania konkurencji, cen, oferowanych usług oraz potencjalnych klientów

  Wymagania:

* Doświadczenia w sprzedaży rozwiązań informatycznych do klientów z sektora prywatnego, B2B, lub/i publicznego

* Doświadczenia w branży IT/Internet w zakresie sprzedaży sprzętu, oprogramowania oraz usług

* Posiadanie własnej bazy Klientów/Odbiorców z odpowiednimi kontaktami biznesowymi umożliwiającymi rozpoczęcie sprzedaży usług/oprogramowania/sprzętu IT

* Komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów biznesowych

* Bardzo dobrej prezencji i wysokiej kultury osobistej

* Umiejętności samodzielnej organizacji własnego czasu pracy

* Samodzielności, kreatywności i aktywności w sprzedaży

* Skuteczności, efektywności i konsekwencji w działaniu

* Zaangażowania, silnej motywacji i lojalności

* Znajomości technik sprzedaży i odsprzedaży

* Doświadczenia w finalizowaniu procesów sprzedaży

* Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie zagadnień z branży IT

  Oferujemy:

* Pracę z dowolnego miejsca w Polsce - praca zdalna mile widziana

* Elastyczny czas pracy

* Dużą swobodę i możliwość realizacji własnych koncepcji

* Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy

* Motywacyjne wynagrodzenie oparte głównie na wysokich prowizjach

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy podać numer referencyjny.
« Programista w Dziale Utrzymania i Rozwoju Aplikacji Bankowych
Pracownik magazynowy - operator wózka praca w Łodzi »