Pracownik magazynowy - operator wózka praca w Łodzi

Filed under: Łódź | Praca fizyczna

Agencja Pracy Personnel International Sp. z o.o. ( Cert. nr 5286) dla Naszego Klienta działającego w
branży logistycznej poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:
Przyjmowanie przesyłek na terminal z pojazdów
Rozmieszczanie przesyłek po terminalu zgodnie z ich przeznaczeniem (pola odkładcze)
Załadunek przesyłek z terminala na pojazdy zgodnie z przeznaczeniem

Wymagania:
Doświadczenie w pracy na magazynie na wózku widłowym bocznym
Uprawnienia na wózki jezdniowy z napędem silnikowym
Uprawnienia do wymiany butli gazowych
Aktualne badania psychotechniczne
Aktualna książeczka sanepidowska

Oferujemy:

Umowa zlecenie
Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Praca na terenie Łodzi

CV proszę wysyłać na adres [Apply online] z dopiskiem ŁÓDŹ/07/2013
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr
101 Poz. 926 z późn. zmianami.)
« Key Account Manager - branża IT
Doradca Klienta Nysa »