Specjalista ds. rekrutacji i HR

Filed under: Szczecin | Human Resources

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI I HR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
rekrutacja pracowników produkcyjnych
analiza rynku pod kątem potencjalnych kandydatów
wyszukiwanie potencjalnych kandydatów (direct search),
selekcja i weryfikacja nadesłanych aplikacji
prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych i spotkań z kandydatami
redagowanie i publikacja ofert pracy
uzupełnianie oraz aktualizacja firmowej bazy danych
organizacja spotkań rekrutacyjnych
utrzymywanie i budowanie pozytywnych relacji z klientami jak i kandydatami.

WYMAGANE KWALIFIKACJE:
warunek niezbędny wiedza techniczna pozwalająca na dobór właściwego personelu produkcyjnego,
wykształcenie wyższe preferowane kierunkowe: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne,
znajomość prawa pracy,
znajomość technik rekrutacyjnych,
min. dwuletnie doświadczenie w przeprowadzaniu selekcji i rekrutacji personelu w firmie produkcyjnej,
biegły jęz. angielski (rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się po angielsku).
dobra znajomość pakietu MS Office

OFERUJEMY:
Pracę w międzynarodowej firmie
Stabilne warunki pracy
Możliwość rozwoju zawodowego
Szeroki pakiet socjalny (w tym: prywatna opieka medyczna)
Niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres [Apply online] w tytyle podając nazwę stanowiska specjalista ds. rekrutacji i
hr.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883)
wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji

LSJ Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 52 E-mail: [Apply online]
http://www.lsj.pl/experts | http://www.lsj.pl
« Pokojówka/pracownik hotelowy - praca za granicą
Elektromechanik (m/k) »