Elektromechanik (m/k)

Filed under: Zawiercie | Praca fizyczna

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

naprawa i konserwacja maszyn,

reagowanie na zgłoszenia awarii maszyn,

serwisowanie maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem,

kontakt z serwisami zewnętrznymi.

Wymagania:

wykształcenie średnie mechaniczne,

minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

umiejętność odczytywania schematów elektrycznych, schematów maszyn, podstawy elektroniki,

kurs SEP,

gotowość do pracy na hali produkcyjnej,

dokładność, odpowiedzialność,

umiejętność pracy pod presją czasu,

biegła obsługa komputera,

doświadczenie w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

samodzielne zadania i ciekawe wyzwania zawodowe,

przyjazną atmosferę pracy,

atrakcyjne wynagrodzenie,

niezbędne narzędzia pracy,

możliwość rozwoju zawodowego- szkolenia i kursy.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "Aplikuj teraz":

Prosimy o dopisanie w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."
« Specjalista ds. rekrutacji i HR
Starszy Projektant Programista Java (dział eservices) »