Pełnomocnik ds. Systemów Jakości

Filed under: Jelcz-Laskowice | Kontrola jakości

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Główne zadania:
Koordynacja projektów wdrożeniowych zintegrowanych systemów zarządzania jakością,
Utrzymanie i doskonalenie zintegrowanego systemu zarządzania jakością według norm ISO,
Koordynacja oraz nadzór nad przygotowaniem zakładu do audytów wewnętrznych certyfikujących ISO,
Wdrażanie nowych rozwiązań i procedur w obszarze zarządzania jakością,
Prowadzenie szkoleń, przygotowanie i prowadzenie audytów wewnętrznych

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne,
Doświadczenie w nadzorowaniu systemów zarządzania jakością,
Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodny kontakt,
Bardzo dobra znajomość narzędzi jakości, norm ISO 9001, 14001, 18001 mile widziana znajomość wymagań norm ISO TS 16949,
Certyfikat Audytora Systemów Zarządzania Jakością,
Doświadczenie w przygotowywaniu i przeprowadzaniu audytów wewnętrznych,
Bardzo dobra znajomość pakietu Office,
Bardzo dobra organizacja pracy i terminowość,
Dyspozycyjność

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
- interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego
« Android Programmer
Pracownik biurowy ze znajomością j. niemieckiego »