Pracownik biurowy ze znajomością j. niemieckiego

Filed under: Kraków | Administracja biurowa

Stanowimy młody zespół specjalizujący się w rekrutacjach pracowników do pracy w krajach niemieckojęzycznych. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pogodnej i pełnej energii osoby na stanowisko:
Pracownik biurowy ze znajomością języka niemieckiego

Obowiązki:
- Obsługa programu rekrutacyjnego,
Sprawdzanie znajomości języka niemieckiego kandydatów do pracy,
- Przygotowywanie profili kandydatów w języku niemieckim,
- Zarządzanie oraz aktualizowanie baz danych,
- Umawianie spotkań z kandydatami,
- Udział w projektach HR - wsparcie w procesach selekcji i rekrutacji,
- Wykonywanie zleconych prac biurowych.

Wymagania:
- Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,

- Doświadczenie w pracach biurowych,
- Znajomość pakietu MS Office,
- Wykształcenie średnie,
- Odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,
- Doświadczenie w branży rekrutacyjnej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- Przyjazne warunki pracy w młodym, sympatycznym zespole,
- Pracę w miłej atmosferze opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku,
- Możliwość zdobycia doświadczania w agencji rekrutacyjnej,
- Możliwości rozwoju,
- Niezbędne narzędzia pracy,
- Atrakcyjne warunki pracy,
- Firmowy pakiet medyczny.

Prześlij nam swoje CV na adres [Apply online]

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 pod numerem tel. 12 661 64 00.

Chcesz jako pierwszy wiedzieć o najnowszych ofertach pracy? Polub naszą stronę na Facebooku.

Życzymy powodzenia!
Zespół Rekrutacji
Zeitmann

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Zeitmann sp.j., ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 9212). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne.
Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z stosowną informacją.
« Pełnomocnik ds. Systemów Jakości
Manager grupy Call Center »