Programista C/C++ - Linux

Filed under: Kraków | Informatyka - Programowanie

1024378500

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań dotyczących gromadzenia, przechowywania i wymiany danych, poszukujemy osoby na stanowisko:

  Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie nowych funkcjonalności aplikacji na platformy storage (RaspberryPI, NAS). Stanowisko jest w pełni samodzielne, mile widziane osoby kreatywne, nastawione na poszukiwanie nowych rozwiązań.

  Wymagania:

* Dyspozycyjność i zaangażowanie w projekt,

* Dobra znajomość C/C++,

* Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem informatycznym (oprogramowanie),

* Dobra znajomość systemu Linux, głównie pod kątem dystrybucji, wydajności, bezpieczeństwa oraz komunikacji z systemowymi API.

  Firma oferuje:

* Udział w ciekawym i innowacyjnym projekcie,

* Twórczą, niekorporacyjną atmosferę pracy,

* Możliwości rozwoju zawodowego.

« Magazynier/Operator wózka widłowego, Tychy
Sales Representative »