Sales Representative

Filed under: Warszawa | Sprzedaż

Poszukujesz pracy?
Jesteś doświadczony w zakresie sprzedaży/obsługi klienta? Interesujesz się prawem lub księgowością?

Jeżeli tak, aplikuj na stanowisko:

Sales Representative/ Przedstawiciel handlowy

Region: Łódź, woj. łódzkie

ZADANIA
Pozyskiwanie, utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z klientami strategicznymi z sektora prywatnego i publicznego na terenie woj. łódzkiego, badanie potrzeb i oczekiwań, doradzanie klientom, organizacja i przeprowadzanie szkoleń dla klientów, przygotowywanie zamówień i koordynacja ich realizacji, monitorowanie i analiza działań konkurencji oraz sytuacji na rynku.
Dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

WYMAGANIA
Znajomość obszaru prawa/księgowości - mile widziane
Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela
Wysoki poziom umiejętności sprzedażowych
Sumienność oraz pracowitość prawo jazdy kat. B
Gotowość do pracy na podstawie własnej działalności

OFERUJEMY pracę w renomowanej firmie wydawniczej atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju narzędzia pracy elastyczny czas pracy

Lub wyślij swoje CV na adres: [Apply online] z dopiskiem Przedstawiciel handlowy
Znajdź nas na facebooku: https://www.facebook.com/interpermit

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 8626.
« Programista C/C++ - Linux
Magazynier (Szczecin) »