Opiekun Klienta Instytucjonalnego (administracja rządowa, urzędy) - Olsztyn

Filed under: Olsztyn | Sprzedaż

Poszukujesz pracy?
Jesteś doświadczony w zakresie sprzedaży/obsługi klienta? Interesujesz się prawem?

Jeżeli tak, aplikuj na stanowisko:

Opiekun Klienta Instytucjonalnego (administracja rządowa, urzędy)
Lokalizacja: Olsztyn (woj. warmińsko - mazurskie)

ZADANIA
Opieka nad klientem Instytucjonalnym (sektora administracji rządowej, samorządowej)

utrzymywanie i rozwijanie kontaktów na terenie woj. warmińsko-mazurskiego, badanie potrzeb i oczekiwań, doradzanie klientom, organizacja i przeprowadzanie szkoleń dla klientów, przygotowywanie zamówień i koordynacja ich realizacji, pozyskiwanie nowych klientów, monitorowanie i analiza działań konkurencji oraz sytuacji na rynku

WYMAGANIA
Wykształcenie wyższe (prawo, administracja lub pokrewne)
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Mobilność
Prawo jazdy kat. B + własny samochód
Gotowość do pracy na podstawie własnej działalności

OFERUJEMY pracę w renomowanej firmie wydawniczej atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju narzędzia pracy elastyczny czas pracy atrakcyjne wynagrodzenie

Wyślij swoje CV na adres: [Apply online]

Znajdź nas na facebooku: https://www.facebook.com/interpermit

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 8626.
« Inżynier Procesu Spawalni i Montażu
Personel kasowy »