Personel kasowy

Filed under: Bolesławiec | Sprzedaż

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów
indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa
Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra
Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą. Obecnie dla
swojego stabilnego Klienta poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejscowość: Bolesławiec

Wymagania:
Warunkiem obligatoryjnym jest posiadanie książeczki sanepid,
Zatrudnienie tylko dla osób pełnoletnich,
Sumienność, pracowitość, rzetelność.

Obowiązki:
Obsługa Klienta,
Obsługa kasy fiskalnej

Co oferujemy:
Praca z elastycznym grafikiem - sam decydujesz kiedy pracujesz,
Atrakcyjne nagrody konkurs wewnętrzny,
Wynagrodzenie w systemie miesięcznym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres mailowy [Apply online]
w tytule wiadomości wpisując numer ref. K/BOL.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Więcej ogłoszeń można znaleźć na stronie internetowej www.interkadra.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych
Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)
« Opiekun Klienta Instytucjonalnego (administracja rządowa, urzędy) - Olsztyn
Pomoc kuchenna »