Pracownik recyklingu

Filed under: Opole | Inne

IFlexS jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273. Specjalizujemy się zarówno w pośrednictwie pracy na terenie RP jak i delegowaniem pracowników do krajów UE.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej na stanowisku:
SEGREGACJA ODPADÓW- OPOLE

Obowiązki:

- segregacja odpadów
- prace porządkowe
- załadunek kontenerów z odpadami

Wymagania:
- dyspozycyjność
- motywacja do pracy
- dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:
- praca dorywcza
- atrakcyjne wynagrodzenie

Oferta pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie
swojego CV
w tytule wpisując: Segregacja śmieci-Opole, na adres mailowy: [Apply online]
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o załączenie oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997r. (Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926)".
« Specjalista w Biurze Reklamy
Specjalista ds. Kadr i Płac »