Specjalista ds. Kadr i Płac

Filed under: Katowice | IT

Klient Goldenline
Firma działająca na polskim rynku w branży e-commerce poszukuje osoby na stanowisko:
Miasto: Katowice
Region: śląskie

Opis stanowiska
Sporządzanie umów o pracę, o dzieło i zleceń;
Prowadzenie akt osobowych oraz spraw kadrowych pracowników;
Sporządzanie list płac;
Sporządzanie dokumentów rozliczeniowych do instytucji takich jak: ZUS, PFRON, PIP oraz Urzędu Skarbowego;
Udzielanie informacji pracownikom z zakresu spraw kadrowych oraz wynagrodzeń
Wymagania
Wykształcenie wyższe;
Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych;
Znajomość programu Płatnik;
Bardzo dobra znajomość MS Excel
Umiejętność szybkiej analizy danych
Dobra organizacja pracy, sumienność, komunikatywność, dyspozycyjność
Oferujemy
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
Pracę wśród profesjonalistów w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny;
Możliwość udziału w szkoleniach;
Pracę w przyjaznej atmosferze

Prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
« Pracownik recyklingu
ZASTĘPCA DYREKTORA KADR I PŁAC »