Kasjer/ka

Kasjer/ka

Filed under: Świdnica | Sprzedaż

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.
Dla Naszego Klienta z terenu Świdnicy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kasjer/Kasjerka

Opis stanowiska:
obsługa kasy obsługa klienta praca w markecie
praca zmianowa (w godzinach otwarcia marketu)

Wymagania:
mile widziana znajomość obsługi kasy (jest również mozliwość bezpłatnego przeszkolenia)
miła aparycja

Oferujemy:
mozliwość zdobycia nowego zawodu darmowe szkolenia pracę w młodym zespole
po okresie próbnym przejęcie przez Klienta

MOŻLIWOŚĆ PRACY TYLKO NA WEEKENDY!
Dodatkowe informacje pod nr tel: 513 122 382
ABY APLIKOWAĆ PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NA STRONIE: http://pollux.startpraca.pl/application/form/195883/141/1
« ANALITYK
Inżynier Serwisu »