ANALITYK

ANALITYK

Filed under: Łódź | Informatyka - Administracja

Wadwicz to najstarsza Agencja Zatrudnienia w Polsce. Lata doświadczeń na rynku pracy pozwoliły nam wypracować dzisiejszy model współpracy, który na pierwszym miejscu stawia Pracownika. Naszym celem jest znaleźć dla Ciebie pracę, w której będziesz mógł realizować swoje marzenia i aspiracje. W tym celu współpracujemy z najlepszymi. Oferujemy Ci pracę na rzecz naszego Klienta- mając nadzieję, że znajdziesz w niej satysfakcję, stabilność i możliwość rozwoju.

ANALITYK

Główne zadania:

Czynny udział w przygotowywaniu wymagań z biznesem
Budowa narzędzi informatycznych usprawniające i automatyzujące prace zespołów biznesowych
Czynny udział w testach narzędzi
Obsługa baz danych, pisanie zapytań, raportów

Wymagania:

Umiejętność programowania znajomość PHP, MySQL
Umiejętność proponowania nowych rozwiązań użytkownikom biznesowym
Praktyczna znajomość procesu testowania i weryfikacji poprawności wdrażanych rozwiązań
Odpowiadanie za spójność wprowadzanych zmian w systemach
Umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy:

Gwarantowane wynagrodzenie godzinowe
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę o pracę tymczasową
Stały bezpośredni kontakt z opiekunem Agencji Zatrudnienia
Pracę na rzecz lidera branży IT/Telco
Dostęp do prywatnej opieki medycznej i obiektów sportowych
System atrakcyjnych dodatkowych bonusów

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV
W CV nie zapomnij zawrzeć klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.19997r. Dz.U. z 2002r. Nr 101 poz. 923 z późn. zm."

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje.

« Category Manager (IT infrastructure)
Kasjer/ka »