Monter- praca od zaraz

Filed under: Wrocław | Produkcja

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.

Numer referencyjny: MON/SWOJ-WRO/02.2016

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

realizacja prac w zakresie montażu autobusu/ koparko-ładowarki

Wymagania:

wykształcenie min. zawodowe o profilu mechanicznym

doświadczenie w montażu pojazdów lub konstrukcji stalowych

znajomość rysunku technicznego

umiejętności manualne montażu na podstawie rysunków konstrukcyjnych

skrupulatność

systematyczność

umiejętność pracy w zespole

* uprawnienia na suwnice będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia, minimum 2488 zł brutto;

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby, które spełniają powyższe wymagania zachęcamy do przesłania CV za pomocą przycisku aplikowania.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.
« Przedstawiciel techniczno-handlowy (nr ref. PKT/03/15)
Ochrona obiektu przemysłowego - Prawobrzeże »