Ochrona obiektu przemysłowego - Prawobrzeże

Filed under: Szczecin | Budownictwo - Geodezja

Firma z branży ochroniarskiej, działająca na rynku od dwudziestu pięciu lat, poszukuje Kandydatów/ek na stanowisko:
Pracownik Ochrony Fizycznej
Miejsce pracy: Szczecin - Prawobrzeże
Opis stanowiska:
- Zapewnienie ochrony mienia obiektu przemysłowego
- Monitorowanie ruchu osobowego i towarowego
- Nie wpuszczanie na teren obiektu osób nieupoważnionych
Wymagania:
- Niekaralność
- Chęć do pracy
- Dyspozycyjność
- Zatrudniamy również studentów, emerytów, rencistów, osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
Oferujemy:
- Pracę w systemie zmianowym w firmie o ugruntowanej pozycji
- Stabilne zatrudnienie
- Umundurowanie
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 783-230-072 lub o zgłoszenie się do siedziby firmy przy ul. Łyskowskiego 18 w Szczecinie. CV można również załączać przy użyciu poniższej opcji Dodaj załącznik.
Do przesyłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych, tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).
« Monter- praca od zaraz
Sprzedawca-Kasjer - Modlniczka »