Asystent/ka - j. francuski, niemiecki, szwedzki

Filed under: Łódź | Administracja biurowa

CEE Experts to firma doradztwa personalnego - specjalizujemy się w rekrutacjach językowych dla biznesu. Pracujemy razem z dużymi, międzynarodowymi firmami, dla których poszukujemy osób z biegłą znajomością języków obcych - chcących rozpocząć swoją karierę zawodową w firmach o ugruntowanej pozycji na rynku Polskim i zagranicznym.
Dołącz do setek absolwentów kierunków lingwistycznych (i in.) którzy rozpoczęli swoją karierę z firmą CEE Experts. Aplikuj z nami i zwiększ swoje szanse na znalezienie zatrudnienia!
Zakres obowiązków:
- przygotowywanie i weryfikacja materiałów na spotkania, prezentacje i analizy;
- zarządzanie kalendarzem projektów, nadzór nad terminowym wykonywaniem powierzonych dziaąłń;
- obsługa korespondencji elektronicznej;
- dbanie o prawidłowy przebieg informacji;
- obsługa połączeń telefonicznych;
Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
- dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godz;
- bardzo dobra znajomość języka francuskiego, niemieckiego lub szwedzkiego;
- dobra znajomość języka angielskiego;
- dobra znajomość pakietu MS Office;
- dobra organizacja pracy;
- wysoka kultura osobista;
Oferujemy:
- szkolenie przygotowujące do pracy. Nie wymagamy doświadczenia!
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku;
- możliwość uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach;
- zdobycie doświadczenia, możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych i awansu w strukturach firmy;
- ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie cv.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
« Kontroler jakości z orzeczeniem o niepełnosprawności Czechowice-Dziedzice
Junior Email Marketing Consultant »